ua_katarsis (ua_katarsis) wrote,
ua_katarsis
ua_katarsis

"Срок за лайк - реальность Украины" (А.Шарий)

Мерзавцы Порох и Клоун вместе со своими камарильями очень любят рассуждать о "репрессиях" в СССР и в РФ. Если слушать только их и лживые укрСМИ,можно составить впечатление, что на Украине сейчас царит демократия.Это не так. После удачно апробированных массовых убийств за инакомыслие (О.Бузина,2 мая 2014г), режим Порошенко-Зеленского перешел к осваиванию интернет-технологий. При Порошенко тюремный срок давали за "статус" в блоге Фейсбука. При Зеленском пошли еще дальше. Срок уже дают за "лайк". Такими темпами в украинских тюрьмах очень скоро появится новая масть "ЗЛО"-"За Лайк Осужденный". И да,за это беззаконие рано или поздно ответить придется.Единственное,что хочу отметить. Власовец Д.Стешин наверняка с удовольствием прочтет эту новость, как наказан еще один "криптобандеровец". У власовского режима к верному лизоблюду и подонку никаких претензий нет.

"Конотопський міськрайонний суд Сумської області покарав чоловіка за розповсюдження матеріалів із закликами до змін території України і повалення влади.
Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 23 квітня.
У жовтні-листопаді 2020 року обвинувачений, всупереч указу президента про заборону на користування сайтом «Одноклассники», заходив на цей ресурс через VPN. У даній соцмережі чоловік ставив відмітки «Класс» і «Супер» матеріалам у стрічці, які поширювали інші користувачі. При цьому після таких вподобань матеріал ставав видимий і автоматично поширювався у стрічках 37 друзів обвинуваченого. Зафіксовано чотири випадки, коли чоловік вподобував матеріали сепаратистського і антиукраїнського змісту із закликами до повалення влади.
Наприклад, поширено ілюстрацію у вигляді червоної п’ятикутної зірки, всередині якої зображено елементи державного герба СРСР у вигляді серпа і молота, під якими мається напис «ОДИН НАРОД»; над вказаною зіркою зображені державні прапори Російської Федерації (біло-синьо-червоний), України (жовто-блакитний) та Республіки Білорусь (червоно-зелений), а також є текст наступного змісту: «Никто не забыт, ничто не забыто! Свергнем действующую власть Киева ! Только тогда мы сможем обьединиться в составе России, Белоруси и Украины по принципу Три единства!!! Кто согласен – Лайк и Репост! Наша сила – в ЕДИНСТВЕ!».
В іншій публікації було написано: «ХВАТИТ КОРМИТЬ БАНДЕРУ И КИЕВ ЮГ И ВОСТОК – ПРИСОЕДИНЯЙСЯ К РОССИИ!».
Обвинувачений працює машиністом електровоза ВП локомотивне депо Конотоп
."

Для тех,кто будет оправдывать бандеровцев,мол,срок то условный.
Для сравнения-условный срок дают и карателю,который торгует боевым оружием. И сравните общественную опасность от этих двух правонарушений.

"Орджонікідзевський районний суд Харкова призначив умовне покарання військовослужбовцю 6-го управління Центр спеціальних операцій «А» Служби безпеки України за незаконне поводження зі зброєю і боєприпасами.
Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 5 травня.
Обвинувачений працює водієм основної машини Центру спеціальних операцій СБУ.
21 травня 2020-го він продав чоловіку автомат Калашникова, заряджений на 180 патронів та металевий короб, всередині якого було ще 1080 патронів. За це отримав на банківську картку 40 тисяч гривень (близько 1500 доларів з урахуванням комісії банку).
Покупець одразу передав придбану зброю і патрони правоохоронцям і ті віддали їх не експертизу.
У липні того ж року обвинувачений продав тому ж чоловікові за 400 доларів два корпуси ручної гранати, два запали і коробку з 1080 патронами.
Працівнику центру при СБУ інкримінували придбання, зберігання та збут бойових припасів без передбаченого законом дозволу. У суді він провину визнав і розкаявся.
Обвинувачений має статус учасника бойових дій і численні нагороди, нагороджувався цінним подарунком Голови СБУ (2016 р.), відомчими відзнаками СБУ, відзнакою та грамотою Командувача об’єднаних сил, тощо.
Суд призначив 4 роки і 6 місяців позбавлення волі, але звільнив чоловіка від відбуття тюремного покарання з іспитовим строком 2 роки.
"
Tags: АТОшники, Шарий, репрессии
Subscribe

Posts from This Journal “репрессии” Tag

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments